okt.
16

Kaposvári siker a „visszavágón”

Írta: szerk-OGY

fino pseAz előző szezon bajnoki döntőjének „visszavágóján” a címvédő Kaposvár szetthátrányból fordítva, 87 perc alatt 3-1-re legyőzte a Pénzügyőr csapatát a férfi röplabda NB I vasárnapi játéknapján.

Idegenben játszott a kőbányai érdekeltségű Pénzügyőr. A „kirándulás” egy szoros meccsen a hazai csapat győzelmét hozta.

FINO Kaposvár SE-Pénzügyőr SE 3-1 (-23, 19, 23, 21)

Kaposvár, 300 néző. V.: Vári, Ujházi.

Fino: Horváth K. 4, Vajda 6, Keen 6, Nikolov 18, Nagy J. 9, Kalmár 12. Csere: Pápai (liberó), Bögöly. Vezetőedző: Demeter György.

Pénzügyőr: Jánossy 14, Kovács S. 4, Török P., Bagics 12, Rása 12, Szalai 5. Csere: Manoogian (liberó), Bokor 1, Kecskeméti 2, Kiss N., Takács G. 15. Vezetőedző: Weczera Csaba.

fino pse4

Az eredmény alakulása. I. játszma: 7:8, 13:16, 20:21. II. játszma: 8:4, 16:11, 21:16. III. játszma: 8:6, 16:13, 21:17. IV. játszma: 8:3, 16:9, 21:12.

fino pse2– A múlt heti Barcikai vereség után, ahol a szerváink és a fogadásunk is gyenge volt most sikerült előre lépnünk. A nyitásfogadásunk már kezd alakulni, a szerváink viszont még messze nem olyanok, mint kellene lenni. Nekünk sokat kell még dolgozni ahhoz, hogy a megfelelő labdabiztonsággal rendelkezzünk és a hibákat minimalizálni tudjuk – értékeltre a mérkőzést Weczera Csaba edző.